Gateway (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
