Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Help
ms: Bantuan

en: Header
ms: Pengepala

en: Left sidebar
ms: Bar tepi kiri

en: Footer
ms: Pengaki

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah
