Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
