Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
