Gateway (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
