Gateway (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi
