Gateway (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan
