Gateway (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Gateway
uk: Шлюз
