Gateway (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
