Gateway (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
