Gateway (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Footer
fr: Pied de page

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary navigation
fr: Navigation secondaire

en: Gateway
fr: Passerelle
