Gateway (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
