Gateway (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
