Gateway (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
