Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
