Gateway (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu
