Gateway (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary navigation
pl: Drugorzędna nawigacja
