Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary navigation
ru: Дополнительная навигация
