Gateway (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Navigation
th: นำทาง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
