Gateway (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
