GatherContent (6.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Menu
hr: Izbornik

en: Upload
hr: Otpremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Selected
hr: Odabrano

en: Published
hr: Objavljeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Automatic
hr: Automatski

en: Publish
hr: Objavi

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Starting import
hr: Početak uvoza

en: Template ID
hr: ID predloška

en: Content type name
hr: Naziv vrste sadržaja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
