GatherContent (8.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Menu
mn: Цэс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: Deleted
mn: Устгагдсан
