GatherContent (8.x-3.0-alpha2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre
