GatherContent (8.x-3.0-alpha2) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Item Name
te: అంశం పేరు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Open
te: తెరువు

en: Menu
te: మెనూ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Other
te: ఇతర

en: Close
te: మూసివేయి

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
