GatherContent (8.x-3.0-alpha3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල
