GatherContent (8.x-3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Other
ps: نور

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: - Select -
ps: - غوره -
