GatherContent (8.x-4.0-beta1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување
