GatherContent (8.x-4.0) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Menu
gl: Menú

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Published
gl: Publicado

en: Other
gl: Outro

en: Template
gl: Modelo

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Deleted
gl: Borrado

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Changed
gl: Cambiado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Automatic
gl: Automático

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Publish
gl: Publicar

en: Abstract
gl: Abstracto

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Starting import
gl: Comezando a importación

en: Content type name
gl: Nome do tipo de contido

en: Node status
gl: Estado do nodo
