GatherContent (8.x-4.1) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Select all rows in this table
mr: या टेबल मधील सर्व ओळी निवडा

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Starting import
mr: आयात सुरू करत आहे(Starting import)
