GatherContent (8.x-4.2) - en to bn translation catalogue (27 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Menu
bn: মেনু

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: All
bn: সমস্ত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Starting import
bn: আমদানী শুরু হচ্ছে
