GatherContent (8.x-4.0-beta1) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Starting import
sr: Увоз почиње
