GatherContent (8.x-5.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Menu
eo: Menuo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Selected
eo: Elektita

en: Published
eo: Publikigita

en: Other
eo: Alia

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deleted
eo: Forigita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Publish
eo: Publikigu

en: Starting import
eo: Komecante importadon
