GatherContent (8.x-5.0-beta1) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Open
fi: Avoin

en: Menu
fi: Valikko

en: Upload
fi: Siirrä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Selected
fi: Valittu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Terms
fi: Termit

en: Other
fi: Muu

en: Close
fi: Sulje

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Select all rows in this table
fi: Valitse kaikki taulukon rivit

en: Deselect all rows in this table
fi: Poista kaikkien rivien valinnat

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Select
fi: Valitse

en: Publish
fi: Julkaise

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Import content
fi: Tuo sisältöä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Importing
fi: Ladataan

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Bundle
fi: Paketti

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Verify
fi: Tarkista

en: Starting import
fi: Aloitetaan tuominen

en: Content type name
fi: Sisältötyypin nimi

en: Node status
fi: Solmun tilanne

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Delete data
fi: Poista tieto

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Drupal link
fi: Drupal linkki
