GatherContent (8.x-5.0-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
