GatherContent (8.x-5.0-beta2) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Selected
nn: Valgt

en: Published
nn: Publisert

en: Terms
nn: Termar

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk

en: Select all rows in this table
nn: Vel alle radene i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
nn: Ikkje vel nokon rader i denne tabellen

en: Deleted
nn: Sletta

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Starting import
nn: Byrjar importering
