GatherContent (8.x-5.0) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Select all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Deselect all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་བཤོལ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
