GatherContent (8.x-5.2) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: Menu
ca: Menú

en: Upload
ca: Puja

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Published
ca: Publicat

en: Terms
ca: Termes

en: Other
ca: Altres

en: Template
ca: Plantilla

en: Close
ca: Tanca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Not available
ca: No disponible

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Publish
ca: Publica

en: Data
ca: Dades

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Importing
ca: Important

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Starting import
ca: Iniciant importació

en: Content type name
ca: Nom del tipus de contingut

en: Node status
ca: Estat del node

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Drupal link
ca: Enllaç Drupal
