GatherContent (8.x-5.2) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Close
th: ปิด

en: Select all rows in this table
th: เลือกทุกแถวในตารางนี้

en: Deselect all rows in this table
th: ยกเลิกการเลือกทุกแถวในตารางนี้

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Select
th: เลือก

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Data
th: ข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Starting import
th: เริ่มต้นการนำเข้า

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก
