GatherContent (8.x-5.4) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Open
oc: Dobèrt

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Never
oc: Pas jamai

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Published
oc: Publicat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Other
oc: Autre

en: Template
oc: Modèl

en: Close
oc: Tampar

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Select
oc: Seleccionar

en: Publish
oc: Publicar

en: Data
oc: Donadas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: Starting import
oc: Començament de l'importacion

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: Content type name
oc: Nom del tipe de contengut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
