GatherContent (8.x-5.5) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: Menu
sl: Meni

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Selected
sl: Izbrano

en: Published
sl: Objavljeno

en: Close
sl: Zapri

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Publish
sl: Objavi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Starting import
sl: Začenjam uvoz
