Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
