Gatsby Integration (2.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok
