Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Preview
ps: مخليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
