Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Entity
sv: Objekt

en: About
sv: Om

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Site settings
sv: Inställningar för webbplatsen

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
