Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Preview
az: Önizləmə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket
