Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор
