Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Entity
fi: Entiteetti

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset
