Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Action
ta: செயல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Entity
ta: உருப்படி

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
