Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
