Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Action
mr: कृती

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Bundle
mr: बंडल
